do kasy suma: 0,00 zł
727 705 336 pon. - pt. 10:30-16
Ranking projektorów do 2000 złotych! 0
Ranking projektorów do 2000 złotych!

Pod wieloma możliwościami projektory w cenie do 2000 złotych przewyższają telewizory w tych samych cenach. Na sklepowej półce ciężko nam będzie znaleźć telewizor, o wielkości większej niż 50 cali, który będzie wyposażony w Android TV. Z kolei w przypadku projektorów, będziemy mieć spory wybór urządzeń z takimi możliwościami. Jakie funkcje i możliwości oferują nam projektory do 2000 złotych?

Rzutniki do 2000 złotych w 2023 roku! Co mogą nam zaoferować?

W rankingu prezentujemy TOP 3 projektory, które znajdziesz w naszym sklepie. W kwocie do 2000 złotych znajdziemy projektory, które zaspokoją większość kinomaniaków pod względem rozdzielczości, jasności i rozmiaru obrazu. W tej kwocie znajdziemy rzutniki, które zostały wyposażone w wiele dodatkowych funkcji ułatwiających tworzenie centrum domowej rozrywki, kina domowego czy wyświetlanie obrazu w biurze.

W naszym rankingu wszystkie projektory posiadają lampę, której żywotność pozwala na wyświetlanie obrazu przez 30 000 godzin. Są to jedne z najbardziej żywotnych lamp, jakie znajdziemy w projektorach. Mogą pracować po 6 godzin dziennie przez 12 lat.

3.Projektor z głośnikami, które zapewnią kinową atmosferę!

Miejsce trzecie w naszym rankingu otrzymuje projektor, który na tle konkurencji szczególnie wyróżnia się systemem audio w tak niskiej cenie. W projektorach najczęściej spotykamy jeden głośnik. Natomiast Rzutnik Zenwire Yg550 wyposażony jest w dwa głośniki wspierające odtwarzanie w systemie Stereo oraz Dolby, który zapewni świetną jakość dźwięku, 

Zenwire Yg550 jest projektorem, który sprawdzi się szczególnie do kina domowego. Pozwala na wyświetlanie obrazu w jakości natywnej Full HD oraz maksymalnej 4K. Kontrast obrazu wynosi 5000:1, a rozmiar od 43 do 220 cali. Dodatkowo zapewnia jasność na poziomie 8800 lumenów.

Jako jedyny projektor w rankingu nie jest wyposażony w system Android TV, ale posiada Wifi wraz ze wsparciem Miracast i Airplay, które pozwala na przesyłanie obrazu bezpośrednio ze smartfonów, laptopów czy produktów rodziny Apple.

Projektor Zenwire Yg550 możemy zakupić za mniej niż 1300 złotych.

3. Projektor z mniej niż 900 złotych z Android TV!

Miejsce drugie w naszym rankingu otrzymuje jeden z tańszych rzutników na rynku wyposażony w Android TV. Zenwire A43000 PRO wyposażony w system Android TV 9.0. Dzięki niemu można korzystać z wielu aplikacji takich jak YouTube, Spotify, Netflix, HBO Max czy przeglądarki Google Chrome. Jednocześnie dodatkowo posiada Wifi, które pozwala na szybie wyświetlanie obrazów ze smartfonu, laptopa czy innych urządzeń oraz Bluetooth 4.0, to za jego pomocą można podłączyć system audio.

Mimo niskiej ceny jego parametry wyświetlanego obrazu nie odbiegają od pozostałych projektorów. Projektor wyświetla obraz w rozdzielczości natywne Full HD, o jasności 4800 lumenów, kontraście 4000:1 oraz rozmiarze do 200 cali.

Projektor Zenwire A43000 PRO znajdziecie w naszym sklepie w cenie poniżej 900 złotych!

1. Rzutnik, który wyświetla obraz o rozmiarze nawet 300 cali!

Zenwire Q9 jest to rzutnik, który pozwoli wyświetlić obraz nie tylko na ścianie w salonie czy ekranie projekcyjnym, lecz także da możliwość stworzenia kina plenerowego. Maksymalny rozmiar obrazu wyświetlanego przez ten projektor to 300 cali, czyli 6,7 x 3,8 metra! Co więcej, dzięki wielu funkcjom świetnie sprawdzi się w roli projektora do domu.

Projektor Zenwire Q9 posiada system Android TV 9.0, który pozwala na instalowanie większości aplikacji znajdujących się w sklepie play. Oznacza to, że bez problemu na projektorze uruchomimy serwisy streamingowe takie jak Netflix, HBO Max, Video Prime czy Disney+. Ma także na wyposażeniu Wifi ze wsparciem Miracast oraz Airplay, a także Bluetooth 4.0, które pozwoli na bezprzewodowe podłączenie głośników, słuchawek czy soundbaru.

Warto zwrócicie uwagę na wyświetlany obraz. Jego jasność w przypadku tego rzutnika wynosi 9200 lumenów, kontrast 5000:1, a natywna rozdzielczość to Full HD, jednocześnie w przypadku odtwarzania plików i streamingu pozwala nawet na rozdzielczość 4K.

Podobnie jak w przypadku projektora Yg550, został wyposażony w system audio składający się z dwóch głośników, który zapewnia wysoką jakość dźwięku bez podłączania zewnętrznego zestawu audio.

Projektor Zenwire Q9 możecie kupić w naszym sklepie za 1750 złotych.

Zapraszamy do sprawdzenia naszego rankingu projektorów do 500 złotych oraz ranking projektorów do 1000 złotych.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl