Kamera internetowa 


Jeżeli chcesz przesyłać obraz podczas rozmów w aplikacjach takich jak MS Teams, Zoom, Meet czy Skype w wysokiej rozdzielczości wybierz kamery internetowe Zenwire. Ciesz się świetną jakością podczas lekcji online, zajęć lub konferencji. Kamery internetowe dedykowane są zarówno dla użytkowników komputerów stacjonarnych jak i laptopów. Warto posiadać kamerę internetową, ponieważ coraz częściej jest wykorzystywana jest do rozmów kwalifikacyjnych lub wideokonferencjach w firmach.


Rozdzielczość kamer internetowych


W zależności od modelu kamerki internetowej możesz liczyć na obsługę rozdzielczości Full HD lub HD, mikrofon stereo. Zwróć uwagę na modele oferujące niższą rozdzielczość, na przykład 640 × 480. Zazwyczaj są to przestarzałe urządzenia zalegające na półkach magazynowych. Weź pod uwagę kamerę HD (o rozdzielczości 1280 x 720), jeżeli posiadasz nisko przepustowe łącze internetowe.

Proste użytkowanie kamerek internetowych


Oferowane przez nas urządzenia wyróżniają się bardzo łatwą obsługą. Kamera internetowa jest gotowa do pracy natychmiast po podłączeniu do komputera. System automatycznie rozpoznaje kamerkę i instaluje potrzebne sterowniki. Intuicyjną obsługę docenisz podczas codziennego użytkowania kamery internetowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl