do kasy suma: 0,00 zł
727 705 336 pon. - pt. 10:30-16
Jaki HUB USB-C kupić? Najlepsze modele z USB-C! 0
Jaki HUB USB-C kupić? najlepsze modele z USB-C

Rozdzielacze USB-C dla wielu osób stają się niezbędnym akcesorium. Przez ostatnie lata coraz więcej producentów decydowało się na zmniejszenie gabarytów urządzeń. W konsekwencji tego mamy coraz mniej złącz. W wielu urządzeniach mamy jedynie pojedyncze złączą USB-C i USB 3.0 i bez adapterów nie podłączymy projektora, dodatkowego wyświetlacza, czy przewodowego Internetu.

Adaptery HUB-y USB-C to urządzenia, które w prosty sposób pozwalają na powiększenie, liczby dostępnych złącz USB w naszym urządzeniu. Najczęściej używane są z laptopami, Macbookami, telefonami i tabletami. W zestawieniu przedstawiamy modele, które wyróżniają się jakością, niską ceną, a także swoimi możliwościami.

5w1 Adapter HUB 4x USB 3.0 USB-C

HUB rozgałęźnik 5w1 jest to model, który kosztuje około 50 złotych. Sprawdzi się dla osób, które potrzebują dodatkowych portów USB 3.0, pozwala podłączyć nawet 4 urządzenia jednocześnie. Każdy z nich zapewnia maksymalną przepustowość na poziomie 5 Gb/s. Dodatkowo za pomocą złącza USB-C z obsługą Power Delivery 3.0 można ładować swojego laptopa czy Macbooka. Wszystkie adaptery w zestawieniu posiadają to złącze. Dzięki temu także zapewnimy dodatkowe zasilanie do urządzeń podłączonych do HUB-a.

Kompaktowy Adapter 7w1 HUB USB-C

HUB Adapter7w1 to rozbudowany rozdzielacz, który kosztuje 100 złotych. Jego największe zalety to niska cena, niewielkie rozmiary i zróżnicowane złącza. Dodatkowo współpracuje z większością urządzeń, które są wyposażone w port USB-C. Adapter Zenwire 7W1 ma HDMI 4K 30 Hz/Full HD 6-Hz, czytnik kart SD i micro SD do pojemności 2 TB, USB 2.0 i USB 3,0 obsługujące do 5 GB/s, USB-C z obsługą Power Delivery 3.0 100 W — dzięki niej naładujesz swojego laptopa/Macbooka przy pomocy adaptera oraz złącze do podłączenia adaptera, USB-C 3.1/Thunderbolt 3.0. Ten adapter ze względu na swoje rozmiary i złącza sprawdzi się szczególnie dla fotografów i osób, które mają w swoich urządzenia jedynie wyjścia USB-C i USB, włącznie z wieloma smartfonami. Dodatkowo ten rozdzielacz posiada diodę, która informuje o prawidłowym podłączeniu.

4w1 Adapter HUB USB-C z 2xHDMI

Przejściówka HUB 4w1 w cenie 120 złotych szczególnie sprawdzi się dla osób, które chcą ułatwić sobie prace lub uprzyjemnić rozrywkę dzięki możliwości podłączenia dwóch monitorów. HUB ten posiada, dwa złącza HDMI. Przesyłają one obraz w jakości 4K 30 Hz lub Full HD 60 Hz, USB 3.0 i USB-C z obsługą Power Delivery 3.0 87 W. Pozwala on na jednoczesne podłączenie dwóch monitorów i wyświetlania obrazu o maksymalnej rozdzielczości Full HD 60 Hz, dysku zewnętrznego oraz  podpięcie ładowarki. Wszystko to za pomocą adaptera podpiętego do jednego gniazda USB typu C w naszym urządzeniu.

HUB Adapter 9w1 ze złączem Ethernet

HUB Adapter 9w1 to urządzenie dla najbardziej wymagających. Zakupimy je za 140 złotych. Zapewnia najpopularniejsze porty takie jak: HDMI, Czytnik kart SD i micro SD do pojemności 2 TB, USB 3.0, USB 2.0, USB-C z obsługą Power Delivery 3.0 100 W, wtyk USB-C 3.1, RJ-45 Fast Ethernet 100 Mbps oraz USB-C 3.1 kompatybilny z Thunderbolt 3.0/4.0. Z wykorzystaniem jednego złącza mamy aż tyle możliwości. Ten rozdzielacz szczególnie przykuje uwagę osób, które potrzebują stabilnego połączenia za pomocą kabla LAN. Dodatkowo podobnie jak pozostałe przejściówki w zestawieniu, działa ze sprzętami z systemami Apple, Windows i Android.

Podłączenie pendrive, dysku zewnętrznego, dodatkowych monitorów czy karty pamięci nie będzie problemem z odpowiednim adapterem. Przy pomocy jednego urządzenia i jednego złącza będziemy mogli korzystać jednocześnie z wielu możliwości. W zestawieniu przedstawiliśmy naszym zdaniem najlepsze oferty, a więcej adapterów zajdziecie pod tym linkiem.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl