do kasy suma: 0,00 zł
727 705 336 pon. - pt. 10:30-16

Projektor do 1000 zł. Najlepsze propozycje!

0
Projektor do 1000 zł. Najlepsze propozycje!

Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na zakup projektora do domu zamiast telewizora. Na ten fakt wpłynął rozwój technologiczny projektorów, lamp wyświetlających obraz, a także spory spadek cen. Dzisiaj możemy wyświetlać obraz o wysokiej jakości nawet w pomieszczeniach, które są lekko oświetlone. Co więcej, projektory dające takie możliwości można kupić za mniej niż 1000 złotych.

Przewaga projektorów nad telewizorami

Projektory do domu w porównaniu z telewizorami mają dwie istotne przewagi. Pierwsza z nich to możliwość dostosowania wielkości obrazu. Wyświetlacz multimedialny bez problemu pozwoli nam na zmianę wielkości powierzchni, na której będzie wyświetlany obraz. W zależności od potrzeb możemy zmniejszyć lub zwiększyć jego rozmiar. W naszym zestawieniu prezentujemy projektory, które wyświetlają obraz o maksymalnym rozmiarze nawet do 200 cali.

Druga istotna przewaga to mobilność. W zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z projektora w innym dostępnym pomieszczeniu, które ma ścianę o jednolitym kolorze. W przeciwieństwie do telewizorów nie jesteśmy ograniczeni do jednego miejsca. Co więcej, projektor możemy zabrać ze sobą na wakacje czy do pracy. Skorzystamy z niego wszędzie tam, gdzie będziemy mieć dostęp do pionowej płaskiej powierzchni i prądu, a nawet bez niego. Część projektorów może być zasilana przy użyciu powerbanku i w zestawieniu prezentujemy jeden z nich.

Przed zakupem projektora wiele osób powstrzymuje fakt, że lampa ma swoją żywotność i się zużywa. Jednak dzięki unowocześnieniu technologii lamp do projektorów, żywotność staje się coraz dłuższa. W zestawieniu żywotność lamp każdego projektora to nawet 30 000 godzin. Przy założeniu, że korzystamy z projektora po 6 godzin dziennie, te lampy wytrzymają nawet 12 lat.

Rzutnik Full HD z systemem Android 9.0 Smart TV

Zenwire E500S to przenośny projektor, idealny do tworzenia domowego kina o wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Projektor oferuje rozdzielczość natywną Full HD, wsparcie dla 4K oraz imponującą jasność 7500 lm (250 ansi), co sprawia, że jest idealny do użytku w zaciemnionych pomieszczeniach oraz na zewnątrz, nawet przy lekkim świetle.

Jego zalety obejmują funkcję WiFi, umożliwiającą udostępnianie ekranu z telefonu, smartfona, tabletu i laptopa na projektorze. Dodatkowo, dzięki technologii Bluetooth 5.0, możesz bezprzewodowo podłączyć głośniki i słuchawki. Kompaktowe wymiary pozwalają na łatwe przenoszenie projektoru.

Projektor Zenwire E500S jest kompatybilny z systemami Android, iOS (iPhone, iPad), Windows oraz innymi systemami operacyjnymi. Posiada również obsługę Miracast oraz Airplay, co umożliwia bezprzewodowe przesyłanie obrazu i dźwięku. Wbudowany głośnik oraz wsparcie dla Bluetooth 5.0 zapewniają różnorodne opcje odtwarzania dźwięku.

Dzięki możliwości regulacji obrazu, takich jak keystone, regulacja ostrości, wbudowany wysięgnik, funkcja 360 oraz zoom, projektor Zenwire E500S dostosowuje się do różnych warunków i preferencji użytkownika. Stópka regulacyjna pozwala precyzyjnie dostosować kąt nachylenia.

Projektor ten znajduje zastosowanie w różnych sytuacjach, od zastępowania telewizora po przenośne projekcje dla dzieci, prezentacje biznesowe, gry i wiele innych. Długa żywotność lampy (około 30 000 godzin) oraz bogate możliwości regulacji sprawiają, że Zenwire E500S to wszechstronny i łatwy w obsłudze projektor.

Mobilny, przenośny rzutnik ładowany z powerbanku

Projektor Zenwire A10 jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują mobilnego urządzenia. Jego największe zalety to niewielki rozmiar i możliwość ładowania z powerbanku. Sprawia to, że bez problemu możemy go zabrać w dowolne miejsca i użyć bez podłączania do gniazdka. To rozwiązanie sprawdzi się podczas wyjazdu ze znajomymi, romantycznego seansu z ukochaną czy spotkania u partnera biznesowego. Jasność wynosząca 1800 lumenów pozwala na użytkowanie urządzenia w pomieszczeniach, do których wpada lekkie światło. Nie posiada on Wi-Fi i Bluetooth, ale dzięki gniazdom pozwala na komfortowe podłączenie do telefonu, laptopa, Macbooka, a także odtwarzanie obrazu za pomocą karty micro SD czy pendrive. Co więcej, maksymalny rozmiar wyświetlanego obrazu z tego projektora, który mieści się na dłoni to aż 100 cali.

Rzutnik, z którym stworzysz centrum domowej rozrywki

Projektor Zenwire e520h to zaawansowane urządzenie zapewniające wysokiej jakości wrażenia wizualne i dźwiękowe. Z jego zalet można wymienić funkcję Android 9.0 SMART TV, umożliwiającą korzystanie z popularnych aplikacji takich jak Youtube, Netflix, HBO, Spotify bez konieczności dodatkowych urządzeń. Dzięki wbudowanemu Androidowi 9.0, projektor może być używany jako pełnoprawne urządzenie SMART TV.

Wbudowane WiFi 2.4/5 GHz z Miracast i Airplay pozwala na bezprzewodowe udostępnianie treści z urządzeń takich jak smartfony, tablety i komputery. Dodatkowo, wsparcie dla WiFi 5 GHz zwiększa jakość i stabilność sygnału. Funkcja Bluetooth 5.0 umożliwia bezprzewodowe podłączenie systemu audio, takiego jak głośniki, soundbary czy słuchawki.

Projektor oferuje wysoką rozdzielczość natywną Full HD 1080p, z możliwością odtwarzania plików i streamingu w rozdzielczości 4K. Jasność 9000 lm (300 ansi) sprawia, że obraz jest wyrazisty nawet w zaciemnionym pomieszczeniu. Kontrast 2000:1 gwarantuje precyzyjne odwzorowanie kolorów i głęboką czerń.

Dodatkowe cechy obejmują wbudowany filtr powietrza, wsparcie dla wielu języków, wbudowany głośnik 5W, możliwość regulacji obrazu (ZOOM), korekcję trapezową Keystone 4D, autokorektę keystone, oraz różnorodne złącza takie jak 2x HDMI, mini Jack, USB, AV, czytnik kart micro SD / TF.

Projektor Zenwire e520h posiada wbudowany system Android 9.0, co pozwala na korzystanie z popularnych aplikacji dostępnych na telewizorach Smart TV bez konieczności dodatkowych urządzeń. Współpracuje z różnymi systemami operacyjnymi, a wbudowane WiFi z Miracast i Airplay pozwala na bezprzewodowe udostępnianie treści z różnych urządzeń.

Nasze zestawienie pokazuje, że dobre projektory cechujące się wyświetlaniem obrazu o wysokiej jakości nie muszą kosztować kilka tysięcy złotych. Już poniżej 1000 złotych możemy zakupić projektor, który nie tylko będzie wyświetlać obraz w rozdzielczości Full HD, lecz także będzie prosty w obsłudze i pozwoli na skorzystanie z systemu Smart TV bez podpinania zewnętrznych urządzeń.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl