do kasy suma: 0,00 zł
727 705 336 pon. - pt. 10:30-16
Najlepsze projektory do domu. Top 5 rzutników domowych! 0
Najlepsze projektory do domu. Top 5 rzutników domowych!

 Czasy, gdy do stworzenia kina domowego w przystępnej cenie konieczny był telewizor, są już dawno za nami. Obecnie coraz częściej wybieramy projektory zamiast telewizorów jako centrum domowej rozrywki, które na wyposażeniu mają SMART TV i nie ustępują telewizorom pod względem swoich możliwości.

Rozwój technologiczny projektorów sprawił, że ich ceny stają się coraz bardziej przystępne, już poniżej 600 złotych można kupić projektor, który będzie wyświetlać obraz natywny w jakości Full HD. Dodatkowo już wiele projektorów w niższych cenach pozwala na wyświetlanie wysokiej jakości obrazu nie tylko w ciemnym pomieszczeniu i na białej powierzchni. Większość z nich posiada funkcje takie jak:

  • System Android 9.0 SMART TV — pozwoli on na korzystanie z ulubionych aplikacji. Zawiera między innymi YouTube, Netflix, Prime Video, Spotify, przeglądarkę i inne przydatne aplikacje, które dostępne są bezpośrednio w projektorze bez korzystania z dodatkowych urządzeń.
  • Wbudowane Wifi ze wsparciem Miracast i Airplay — pozwoli na oglądanie filmów, przesyłanie treści ze smartfonu, tabletu czy komputera. Bez konieczności łączenia się z projektorem za pomocą kabla.
  • Bluetooth — daje możliwość połączenia się z bezprzewodowym systemami audio takim jak głośnik, soundbar czy słuchawki.
  • Pilot IR — zagwarantuje możliwość prostej obsługi projektora z wygodnej kanapy.
  • Zoom — gwarantuje możliwość regulacji wielkości obrazu i dostosowania go wedle swoich potrzeb.

Projektor z wysokiej jakości obrazem

Zakłada się, że jasność projektora do kina domowego powinien wynosić od 1500 ANSI lumenów, a Projektor LED Zenwire Q9 ma ich aż 9200. Dzięki temu nie będzie konieczności całkowitego wyciemniania pokoju, a na wyświetlany obraz nie wpłynie negatywnie lekkie światło. Sam obraz z tego rzutnika może być wyświetlany w rozmiarze od 45 do 300 cali. Wszystko to w rozdzielczości natywnej Full HD, a także z możliwością odtwarzania streamingu oraz plików w 4K. Dodatkowo posiada on system Android 9.0 SMART TV, wbudowane Wifi oraz Bluetooth 4.0.

Budżetowy projektor do kina domowego

Projektor A4300 Pro jest to projektor, który zakupicie w cenie poniżej 1000 złotych, w naszym TOP 5 znajduje się dosłownie w środku zakresu cenowego. Podobnie jak Zenwire Q9 pozwala na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości natywnej Full HD, a także daje możliwość odtwarzania streamingu w 4K. Rozmiar obrazu, który wyświetla, może wynosić od 38 do 200 cali. Dodatkowo Wifi ze wsparciem Miracast oraz Airplay pozwoli na zdalne łączenie się z projektorem za pomocą smartfonu, komputera czy tabletu, jednocześnie posiada złącza HDMI, VGA, mini Jack, 2x USB, AV.

Projektor z dwoma głośnikami z obsługą Dolby

Projektor LED Zenwire YG550 wyróżniają dwa głośniki o mocy 5 W, wspierające odtwarzanie w systemie Stereo oraz Dolby. Daje to wysoką jakość dźwięku odtwarzanego bezpośrednio z projektora. Wyświetla on obraz o rozmiarze od 43 do 200 cali w rozdzielczości natywnej Full HD oraz z możliwością odtwarzania streamingu w 4K. Jego jasność to 8800 ANSI lumenów, dzięki temu może odtwarzać obraz nie tylko w zaciemnionych pomieszczeniach.

Mini projektor do łatwego przenoszenia

Przenośny projektor Zenwire Q10 sprawdzi się szczególnie dla osób, które nie mają jednego miejsca przeznaczonego na kino domowe, a także chcą korzystać z rzutnika w różnych miejscach z dala od źródeł zasilania. Wszystko to za pomocą jednego projektora, który może być zasilany nawet z powerbanku. Wyświetla on obraz w rozdzielczości Full HD oraz rozmiarze od 13 do 100 cali.

Tani projektor do kina domowego

Projektor Zenwire S5 to drugi najtańszy rzutnik w zestawieniu. W stosunku do pozostałych rzutników głównie różni się jasnością, które wynosi 4500 ANSI lumenów. Jednocześnie pamiętajmy, że do odpowiedniej jasności w kinie domowy sprawdzają się projektory z lampą o mocy już od 1500 ANSI lumenów. Podobnie jak większość pozostały pozwala na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości natywnej Full HD, a także odtwarzania streamingu w 4K w rozmiarze od 37 do 200 cali.

Oto nasze Top 5 projektorów do domu. Jeśli chcesz przejrzeć szerszą ofertę, zajrzyj do naszego sklepu z projektorami i rzutnikami.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl