do kasy suma: 0,00 zł
727 705 336 pon. - pt. 10:30-16
Projektor do 1000 zł. Najlepsze propozycje! 0
Projektor do 1000 zł. Najlepsze propozycje!

Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na zakup projektora do domu zamiast telewizora. Na ten fakt wpłynął rozwój technologiczny projektorów, lamp wyświetlających obraz, a także spory spadek cen. Dzisiaj możemy wyświetlać obraz o wysokiej jakości nawet w pomieszczeniach, które są lekko oświetlone. Co więcej, projektory dające takie możliwości można kupić za mniej niż 1000 złotych.

Przewaga projektorów nad telewizorami

Projektory do domu w porównaniu z telewizorami mają dwie istotne przewagi. Pierwsza z nich to możliwość dostosowania wielkości obrazu. Wyświetlacz multimedialny bez problemu pozwoli nam na zmianę wielkości powierzchni, na której będzie wyświetlany obraz. W zależności od potrzeb możemy zmniejszyć lub zwiększyć jego rozmiar. W naszym zestawieniu prezentujemy projektory, które wyświetlają obraz o maksymalnym rozmiarze nawet do 200 cali.

Druga istotna przewaga to mobilność. W zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z projektora w innym dostępnym pomieszczeniu, które ma ścianę o jednolitym kolorze. W przeciwieństwie do telewizorów nie jesteśmy ograniczeni do jednego miejsca. Co więcej, projektor możemy zabrać ze sobą na wakacje czy do pracy. Skorzystamy z niego wszędzie tam, gdzie będziemy mieć dostęp do pionowej płaskiej powierzchni i prądu, a nawet bez niego. Część projektorów może być zasilana przy użyciu powerbanku i w zestawieniu prezentujemy jeden z nich.

Przed zakupem projektora wiele osób powstrzymuje fakt, że lampa ma swoją żywotność i się zużywa. Jednak dzięki unowocześnieniu technologii lamp do projektorów, żywotność staje się coraz dłuższa. W zestawieniu żywotność lamp każdego projektora to nawet 30 000 godzin. Przy założeniu, że korzystamy z projektora po 6 godzin dziennie, te lampy wytrzymają nawet 12 lat.

Rzutnik Full HD z systemem Android 9.0 Smart TV

Projektor Zenwire A4300 Pro z systemem Smart TV w pełni zastąpi telewizor. Pozwala na korzystanie z aplikacji takich jak: Netflix, YouTube, HBO Max, Spotify, przeglądarka Google Chrome i innych bezpośrednio na projektorze. Wszystko to bez montowania dodatkowych urządzeń. Rzutnik ten może wyświetlać obraz w jakości Full HD z możliwością odtwarzania plików i streamingu w rozdzielczości 4K. Jego jasność wynosząca 4800 lumenów pozwala wyświetlać wyraźny i szczegółowy obraz nawet przy lekkim świetle.

A4300 Pro jest to model, który sprawdzi się do wielu zastosowań. Za pomocą Wi-Fi można połączyć się z Internetem oraz urządzeniem do streamingu, a Bluetooth 4.0 pozwala na użycie głośników, słuchawek, soundbaru czy innego bezprzewodowego systemu audio. Rzutnik pozwala na wyświetlanie obrazu o rozmiarze od 45 do 200 cali, o wysokim kontraście pozwalającym na precyzyjne odwzorowanie kolorów oraz głęboką czerń.

Mobilny, przenośny rzutnik ładowany z powerbanku

Projektor Zenwire A10 jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują mobilnego urządzenia. Jego największe zalety to niewielki rozmiar i możliwość ładowania z powerbanku. Sprawia to, że bez problemu możemy go zabrać w dowolne miejsca i użyć bez podłączania do gniazdka. To rozwiązanie sprawdzi się podczas wyjazdu ze znajomymi, romantycznego seansu z ukochaną czy spotkania u partnera biznesowego. Jasność wynosząca 1800 lumenów pozwala na użytkowanie urządzenia w pomieszczeniach, do których wpada lekkie światło. Nie posiada on Wi-Fi i Bluetooth, ale dzięki gniazdom pozwala na komfortowe podłączenie do telefonu, laptopa, Macbooka, a także odtwarzanie obrazu za pomocą karty micro SD czy pendrive. Co więcej, maksymalny rozmiar wyświetlanego obrazu z tego projektora, który mieści się na dłoni to aż 100 cali.

Rzutnik ze wbudowanym Wi-Fi i streamingiem w 4K

Projektor Led Zenwire S5 jest dedykowany osobom potrzebującej urządzenia o wysokich parametrach, bez systemu Smart TV. Cechuje się on wysoką jasnością wynoszącą 4500 lumenów, a także wysokim kontrastem, który pozwala na wyświetlanie głębokiej czerni i precyzyjne odzwierciedlenie kolorów. Projektor generuje obraz w natywnej rozdzielczości Full HD z możliwością odtwarzania streamingu w 4K. Wbudowane Wi-Fi ze wsparciem Miracast oraz Airplay pozwala na bezprzewodowe połączenie z dowolnym urządzeniem, oraz systemem. Jednocześnie warto wspomnieć, że nie każdy serwis pozwala na udostępnienie obrazu za pomocą Wi-Fi, w takich przypadkach przydatne będzie złącze HDMI, VGA, USB, które posiada ten rzutnik. Dodatkowo niewątpliwą zaletą tego urządzenia jest wyświetlany obraz, którego przekątna może wynosić nawet 200 cali.

Nasze zestawienie pokazuje, że dobre projektory cechujące się wyświetlaniem obrazu o wysokiej jakości nie muszą kosztować kilka tysięcy złotych. Już poniżej 1000 złotych możemy zakupić projektor, który nie tylko będzie wyświetlać obraz w rozdzielczości Full HD, lecz także będzie prosty w obsłudze i pozwoli na skorzystanie z systemu Smart TV bez podpinania zewnętrznych urządzeń.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl