do kasy suma: 0,00 zł
727 705 336 pon. - pt. 10:30-16
HUB adapter USB-C dla laptopów z systemem Windows 0
HUB adapter USB-C dla laptopów z systemem Windows

Chcesz podłączyć dodatkowy monitor do laptopa, ale nie masz takiego złącza HDMI? Potrzepujesz więcej portów, ponieważ by podłączyć pendrive musisz odpiąć myszkę? Te niedogodności coraz częściej nas spotykają. Jednak z tym problemem skutecznie możemy sobie poradzić za pomocą jednego niewielkiego urządzenia.

Zmniejszona ilość złącz w laptopach to nie tylko zmora użytkowników Macbooka od Apple, ale także osób, które korzystają z laptopów działających na systemie Windows. Oczywiście w mniejszym stopniu dotyczy to laptopów gamingowych, laptopy te najczęściej posiadają, wiele złącz, jednak są duże, ciężkie i ich bateria nie pozwala na długie odłączanie od zasilania. Producenci coraz częściej stawiają na urządzenia smukłe, niewielkie i lekkie, przez co ograniczają ilość portów. Poradzić sobie z tym problemem możemy za pomocą adaptera USB-C, który pozwoli niewielkim kosztem, rozszerzyć dostępną ilość złącz.

Adapter HUB USB-C dla kogo się sprawdzi?

Można powiedzieć, że adapter z USB-C sprawdzi się dla każdej osoby, która potrzebuje, dodatkowych złącz w swoim laptopie z systemem Windows. Dla osób, które chcą podpiąć do swojego laptopa dodatkowy monitor lub monitory, sprawdzi się adapter z portami HDMI. Z kolei osoby korzystające z wielu pendrive-ów z pewnością zadowoli adapter, który wyposażony jest w kilka portów USB. W naszym sklepie znajdziecie wiele rodzajów tych rozdzielaczy, dzięki temu dostosujecie urządzenie do swoich potrzeb. Co więcej, warto pamiętać, że większość adapterów ma dodatkowe port USB-C. Sprawia to, że wykorzystujący to wyjście w laptopie adapter nie zabiera nam go, ponieważ np. ładowarkę zamiast do laptopa podpinamy do adaptera. W naszym zestawie prezentujemy kilka adapterów oraz ich możliwe zastosowania. Wszystkie przedstawione adaptery są kompatybilne z systemami Windows, macOS, Linux i Android.

Dodatkowe złącza USB 3.0

Ten Adapter Zenwire 5w1 sprawdzi się dla wszystkich osób, które potrzebują dodatkowych portów USB 3.0. Jest smukły i niewielki bez problemu zmieści się w dosłownie każdej kieszeni. Podobnie jak wszystkie nasze HUB-y, działa na zasadzie Plug&Play, czyli użyjemy go natychmiast po podłączeniu i nie wymaga instalacji sterowników. Posiada 4 porty USB 3.0, które obsługują do 5 GB/s oraz port USB-C z obsługą pd (Power Delivery 3.0).

Szybkie ładowanie i wiele portów

HUB Adapter Zenwire 7w1 to urządzenie do różnorodnego zastosowania. Mimo swoich niewielkich rozmiarów posiada wiele portów, które rozszerzą możliwości naszego laptopa. Dodatkowo na jego aluminiowej obudowie została umieszczona dioda LED, sygnalizująca właściwe podłączenie adaptera. Można do niego podpiąć kabel Ethernet RJ-45, które zapewni stabilne połączenie z Internetem, ładować za pomocą USB-C Power Delivery z prędkością nawet 100 W. Złącze HDMI wspiera rozdzielczość Full HD do 60 Hz lub 4K maksymalnie w 30 Hz. Dodatkowo ma 3 gniazda USB 3.0 zapewniające prędkość nawet do 5 GB/s.

Dodatkowa kieszeń na dysk SSD

HUB Adapter Zenwire 8w1 jest świetnym rozwiązaniem, dla osób potrzebujących dodatkowej kieszeni na dysk oraz rozszerzenia ilości złącz. Ten adapter ma bezpiecznie schowane gniazdo SSD m.2, które obsługuje dyski o pojemności do 2 TB. Co więcej, został wyposażony w złącza USB-C 3.1 / Thunderbolt 3.0, USB-C z obsługą Power Delivery 3.0 100 W, czytnik kart SD i micro SD, HDMI obsługujące 4K w 30 Hz lub Full HD w 60 Hz oraz porty USB 3.0.

12 dodatkowych możliwości

HUB Adapter Zenwire 12w1 jest jednym z najbardziej zaawansowanych adapterów. Ma on więcej portów niż wiele stacji dokujących i za jego pomocą możemy podłączyć nawet trzy monitory naraz. Posiada złącza USB-C z obsługą Power Delivery 3.0 100 W, HDMI 4K 30 HZ, Display Port obsługujący nawet 75 Hz dla 4K, czytnik kart micro SD i SD, złącze VGA, RJ-45 Gigabit Ethernet 1000 Mbps, USB-C, USB 3.0 i 2.0 oraz mini Jack. Dzięki temu zapewnia użytkownikowi wiele możliwości.

W zestawieniu przedstawiliśmy kilka adapterów, które mogą być szczególnie przydatne, jeśli poszukujesz innych, zajrzyj na HUB-y i Adaptery w naszym sklepie. Adaptery z USB-C są uniwersalnymi urządzeniami i obsługują większość urządzeń takich jak: Macbooki, laptopy, smartfony czy tablety bez potrzeby ich instalowania i konfigurowania.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl