Jak podłączyć Macbook Pro, Air do TV ? Zobacz rozwiązania.
Jak podłączyć Macbook Pro, Air do TV ?

Jak podłączyć Macbook Pro, Air do TV ?

Nowe Macbooki Pro oraz Air nie posiadają gniazd HDMI, a jedynie porty typu USB-C, zwane również Thunderbolt 3.0 przez co wiele użytkowników laptopów Apple może mieć problem z podłączeniem nowych Macbook Air lub Pro do telewizora, monitora lub projektora. Niestety bez odpowiedniego kabla USB-C na HDMI lub adaptera, przejściówki USB-C się nie obejdzie.  Odpowiednim rozwiązaniem dla nowych Macbooków, które umożliwią Tobie podłączenie ich do TV są przejściówki oraz adaptery USB-C na HDMI.

Warto się wyposażyć w taki adapter USB-C. Zyskasz wtedy możliwość podłączenia Macbooka do dowolnego monitora nawet w rozdzielczości 4K, a dodatkowo jeśli chciałbyś posiadać bardziej zaawansowane rozwiązanie możesz wybrać adapter, który posiada wiele gniazd naraz. Dzięki odpowiedniej przejściówce USB-C możesz za pomocą jednego adaptera rozbudować swojego Macbooka o nawet 10 portów naraz. Dzięki temu możesz wybrać adapter, który rozwiąże wiele potrzeb naraz i np. poza HDMI możesz rozbudować od razu swojego Macbooka o takie porty jak USB 3.0, RJ-45, Power Delivery, VGA, SD i korzystać z nich wszystkich naraz.

Jakie Macbbooki podłączysz dzięki prezentowanym przez nas rozwiązaniom ?

  1. Macbook Pro modele z roku 2016, 2017, 2018, 2019, 2020.
  2. Macbook Air modele z roku 2018, 2019, 2020.
  3. Macbook 12 modele z roku 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020.

Jeśli posiadasz starszego Macbooka to bardzo możliwe, że nie potrzebujesz adaptera USB-C na HDMI, a adapter mini Display Port na HDMI. Takie również znajdziesz wkrótce w ofercie Zenwire.

Adapter do Macbooka Pro, Air na HDMI

Na rynku istnieje wiele rozwiązań, które pomogą Tobie podłączyć Macbooka do TV, monitora lub projektora. Możesz wybrać oryginalne przejściówki Apple jak i zdecydować się na rozwiązania od innych producentów. My możemy zaproponować Tobie przejściówki i adaptery USB-C na HDMI do Macbook Zenwire. Produkty Zenwire cechuje wysoka jakość wykonania w niewielkiej cenie, dodatkowo większość modeli posiada aluminiową obudowę nawiązującą kolorystycznie do kolorów Macbooków takich jak Space Grey lub Silver, dzięki czemu adaptery USB-C Zenwire ładnie będą się koponować z Twoim urządzeniem, a dodatkowo aluminiowa obudowa zapewnia zwiększoną wytrzymałość przy zachowaniu lekkiej wagi.

Warto zapoznać się z produktami polskiego producenta Zenwire. W zależności od swoich potrzeb i wymagań możesz szukać rozwiązań w przedziale cenowym od 40 do 300 zł, a szeroki wybór przejściówek USB-C na HDMI sprawi, że znajdziesz rozwiązanie idealne dla siebie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl